• सहकारी संस्थाको वृति विकास, चुनौटी र अवसर विषयक अनुभव आदन प्रदान अन्तरक्रिया कार्यक्रम मुनुवामा सम्पन्न ।

  सहकारी संस्थाको वृति विकास, चुनौटी र अवसर विषयक अनुभव आदन प्रदान अन्तरक्रिया कार्यक्रम मुनुवामा सम्पन्न ।

  कैलालीमा.सहकारी संस्थाको वृति विकास, चुनौटी र अवसर विषयक अनुभव आदन प्रदान अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।जिल्लाको जानकी गाउँपालिका वडा नं. ४ मुनुवामा सहकारी संचालनकहरुको एक भेलाले शनिवार सहकारी संस्थाको वृति विकास, चुनौटी र अवसर विषयक अनुभव आदन प्रदान सम्बन्धी अन्तरक्रिया कार्यक्रम भएको हो ।

  श्री बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लि.जानकी गाउँपालिका वडा नं. ४ को आयोजना तथा विकास कृषक सहकारी संस्था जोशीपुर ३ लक्कडको सझेदारीमा भएको अन्तरक्रिया कार्यक्रममा टीकापुर नपा. , जानकी र जोशीपुरगापाका लगायतका विभिन्न १२ वटा सहकारी संस्थाहरुको सहभागितामा अन्तरक्रिया कार्यक्रम गरिएको छ ।

  सहकारी सस्थाहरुले सहकारी संचालनर्थ आइ परेका चुनौटी अवसरहरुको सामना कसरी गर्न सकिन्छ र सहकारी संस्थाको दिगो बिकास वारेमा सहभागीहरु विच छलफल गरिएको आयोजक संस्थाले जनाएको छ ।सहकारी संस्थाको वृति विकास, चुनौटी र अवसर विषयक अनुभव आदन प्रदान अन्तरक्रिया कार्यक्रमको आयोजना गरिएको थियो ।

  मझेरी खबर

  कम्पनी दर्ता नं. : 122554/70/071

  पान नं.: 601875593

  मझेरीखबर समूह

  अध्यक्ष तथा संचालक : चन्द्र प्रकाश चौधरी

  सम्पादक : रेखा चौधरी

  स्टेशन मनेजर : शेर बहादुर चौधरी

  समाचार प्रमुख : गीता कुमारी चौधरी

  कार्यक्रम संचालक : सुस्मिता चौधरी

  प्राविधिक : रीता कुमारी चौधरी

  © 2023 Copyright: Majheri Khabar & Powered by : Mohrain